Jan Meca

Uživatel:   nepřihlášen
úvodúvodInformace o oboru Elektronické počítačové systémyInformace o oboru StrojírenstvíInformace o oboru AdministrativaInformace o oboru Silniční dopravaHlavní obrázek

Vítám Tě na stránkách výchovného poradce,

na kterých ti budu průběžně přinášet užitečné informace. Výchovný poradce má řadu úkolů. Jedním z nich je pomáhat žákům při řešení problémů, výchovných, vzdělávacích, komunikačních, ale i osobních Každý z nás se může v životě setkat se situací, na kterou sám nestačí. Výchovný poradce může být první v řadě těch, kdo mohou pomoci.

Na řadě škol existují "schránky důvěry". Nabízím ti tedy možnost, svěřit se se svým problémem a společně pak najít řešení. E-mailová schránka důvěry naší školy je v roce 2010/2011

vychovnyporadce.sps@gmail.com

Každý výchovný poradce je zavázán k dodržování pravidla respektování důvěrnosti, které chrání osobní sdělení. Jedinou výjimkou z pravidla respektování důvěrnosti je bezprostřední ohrožení života nebo zdraví člověka, podezření na zneužití, zanedbávání nebo soudní výzva k podání informací.

Konzultační hodiny kdykoliv po domluvě. Kontakt do kabinetu v 5. patře: 555 559 737, mobil 604 577 713, email: kocarova@sps-bruntal.cz. Jinak denně o první velké přestávce. V úterý od 14:30 do 16:00 hodin.

Přeji ti příjemné a pokud možno bezproblémové studium!

Jana Kočařová

S čím vším se na mě můžeš obrátit

Nestíháš ve škole?

Zhoršil ses v poslední době v jednom nebo více předmětech?

Máš problém v komunikaci:

  • s rodiči
  • s učitelem
  • se spolužáky
  • s kamarády
  • se sourozenci
  • s někým jiným?

Máš pocit, že ti někdo ubližuje, a nevíš co s tím?

Chceš pomoci kamarádovi, který pije alkohol, bere drogy, hraje na automatech apod.?

Chceš po skončení naší školy dál studovat?

Máš něco co tě tíží a potřebuješ si o tom s někým popovídat?

Máš dobrý nápad a chceš ho pomoci realizovat?

Něco na škole postrádáš nebo jsi s něčím nespokojený?

Dej o sobě vědět


Aktualizováno:   31. srpna 2010 15:16:58

Stránka byla zobrazena:   4277x