Vítězslav Šodek

Uživatel:   nepřihlášen
úvodúvodInformace o oboru Elektronické počítačové systémyInformace o oboru StrojírenstvíInformace o oboru AdministrativaInformace o oboru Silniční dopravaHlavní obrázek

Hezký den,

v průběhu 3. a 4. ročníka studia PGR budeme pracovat v CAD softwaru SolidWorks, ve kterém budem vytvářet modely, výkresovou dokumentaci strojních součástí a sestav. Naučíme se tvořit pohybové animace, animace rozložených pohledů. Úkolem je plynule navázat na znalosti Vámi nabytých v předmětu Technická dokumentace.

Témata prací, která nás čekají : návrh a sestavení strojního svěráku, konstrukce křížového stolu, konstrikce dvoustupňové převodovky, konstrikce mechanického zvedáku, konstrukce mechanického lisu, navržení stirlingova motoru modifikace alfa, základní práce při formování d jednoduchých dílů, a jiné (práce na konstrukčních cvičení).

Hodnocení

V průběhu studia beru zřetel na správně zpracované (dodržení pracovních postupů, jednoduchost a přehlednost výkresové dokumentace, dodržování pravidel a norem při konstrukční činnosti), včasně odevzdané úkoly (stačí v elektronické podobě), aktivitu a samostatnost při ppráci. V případě nemoci a absence v den zadání konstrukčního úkolu najdete úkol v zde včetně termínu odevzdání a požadavky na vypracování. Termíny budou dostatečně dlouhé na zpracování!

V PGR nově zavádím materiálové značení i dle ČSN EN. Od následujícího školního roku tomu bude přizpůsobeno i školní výkresové razítko. Nové značení přehledně naleznete na stránkách WWW.FERONA.CZ


Aktualizováno:   20. června 2011 07:04:59

Stránka byla zobrazena:   1210x